author-img

Witamy i dziękujemy za wizytę.

Czy znalazłeś wszystkie odpowiedzi na pytania! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Zadzwoń do nas

+48 22 812 54 80
+48 516 048 497

logo-img

Biuro handlowe

ul. IX Poprzeczna 3
04-637 Warszawa

Pytania i odpowiedzi

Fitoterapia odpowiedzią na potrzeby organizmu

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Informujemy o walorach, stosowaniu, długości kuracji i bezpieczeństwie

Hemorend jest w 100% produktem naturalnym. Tym samym, ludzki organizm przyswaja go również bardziej naturalne, w przeciwieństwie do preparatów syntetycznych, które niejednokrotnie powodują interakcję co w konsekwencji spiętrza dolegliwości. Hemorend ma szybkie i sprawdzone działanie, które jest widoczne wkrótce po użyciu (zwykle 2-3 dni). Jego najważniejsza zaleta tkwi w unikalnej zasadzie działania, która przede wszystkim likwiduje przyczyny, jednocześnie likwidując objawy. Właśnie takie działanie zapewnia długofalowe efekty przebytej kuracji. W przypadku innych środków, ich działanie koncentruje się jedynie na oddziaływaniu na skutki, tak naprawdę tylko zaleczając dolegliwości, co w konsekwencji często doprowadza do konieczności interwencji chirurgicznej. Dodatkowo, w przypadku zaparć, Hemorend koryguje również konsystencję stolca czyniąc go bardziej miękkim co sprawia, że opróżnianie jest mniej bolesne, zapewniając szybką ulgę od nieprzyjemnych objawów towarzyszących hemoroidom.

Zalecana dawka gwarantująca najlepsze efekty wynosi 3 saszetki dziennie. Najlepiej spożywać przed posiłkami. Wsypać zawartość saszetki do ust i popić obficie wodą. Zalecamy stosowanie w regularnych odstępach czasu.

Odczuwalna poprawa następuje zazwyczaj po ok. 2-3 dniach od rozpoczęcia stosowania. Jednak dla uzyskania pełnych efektów kuracji i długotrwałej skuteczności zaleca się przyjmować Hemorend przez ok. 20-30 dni (2-3 opakowania zbiorcze). Wskazane jest także, aby profilaktycznie powtórzyć kurację kilka razy w roku*.
*Dotyczy osób szczególnie narażonych na reemisję w związku ze specyfiką pracy lub organicznymi skłonnościami do hemoroidów.

W przypadkach nagłych i silnych dolegliwości (obfite krwawienie, silny ból …) można zwiększyć przez kilka dni zalecaną dzienną dawkę do spożycia nawet dwukrotnie tak, aby odczuwalna ulga nastąpiła szybko. Jednak po tym czasie należy wrócić do zalecanej dziennej dawki i przyjmować ją według zalecanego okresu kuracji (20-30 dni). Krótkotrwałe stosowanie zwiększonej dawki nie zapewnia właściwych efektów.

Z doświadczeń wynika, że Hemorend pomógł również w przypadkach, w których zawiodły wszystkie inne środki i pozostało już tylko leczenie operacyjne. Dobrze jest wziąć pod uwagę i spróbować skutecznej i nieinwazyjnej metody kuracji właśnie przy użyciu preparatu Hemorend.

Częste pomijanie lub zaniechanie przyjmowanie preparatu spowolni lub zatrzyma proces powrotu organizmu do zdrowia. Inne skutki nie występują. Podwójna dawka nie zastępuje pominiętej dawki. Tylko regularne przyjmowanie zalecanej dawki zapewni Państwu ulgę na długi czas.

Do tej pory nie stwierdzono żadnych niepożądanych skutków ubocznych wśród osób przyjmujących suplement diety Hemorend. Substancje zawarte w suplemencie diety w żaden sposób nie są uzależniające. W przypadku stosowania u dzieci poniżej 6-go roku życia oraz kobiet karmiących należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość wystąpienia nadwrażliwości, na którykolwiek ze składników powodujących interakcje. Osobom z wysokim ciśnieniem krwi, zaleca się ostrożność. Preparat nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. W okresie stosowania Hemorendu unikać pikantnych potraw i napojów alkoholowych, które mogą zmniejszyć działanie preparatu. Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania.